Nuostabu: La Mav kūno šveitiklis su kava

Komentuok

La Mav Kūno šveitiklis

La Mav produktus visada naudoju su džiaugsmu – kiekvienas jų nustebina kvapu, poveikiu, tekstūromis. Šį kartą įrašą skiriu dar vienam nuostabiam produktui – kūno šveitikliui su kavos pupelėmis.
Intensyviausiai naudojau jį, kai buvau Prancūzijos Rivjeroje, kadangi ten jūrinis klimatas taip sausino ir šiaip labai sausą mano odą, jog net jausdavau lyg kažkas trauktų ją į vieną tašką. Šis kūno šveitikis padengdavo odą natūraliais aliejais, ir jausmas būdavo šimtą kartų geresnis. O kur dar natūralumo pojūtis – šveitiklyje esantys grūdeliai yra 100% Arabica kava, ir kartais atrodo, jog tai žiniuonės sumaišytas receptas, saugotas iš kartos į kartą, padarytas iš natūraliausių sudedamųjų dalių.
Iš tikrųjų tai yra labai atsakingai sumaišyta formulė, kuri idealiai tonizuoja celiulito pažeistą ar brandesnę odą, bet kartu tinka ir visai šeimai. Sudėtyje yra kokosų, kamelijų, makadamijų aliejų, riebiųjų rūgščių, vitaminų A, B, E.
Jausmas nepakartojamas, kai ryte, be kavos puodelio skleidžiamo aromato, kava kvepia ir oda.
Šveitiklį galima rasti La Mav elektroninėje parduotuvėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>