Išbandžiau: La Mav naktinis veido kremas

Komentuok

La Mav naktinis veido kremas

Prieš keletą dienų baigėsi mano savaitę trukęs La Mav ekologiško naktinio kremo bandymas. Iki tol naudodavau anksčiau aprašytąjį Skin Code kremą ir dienai, ir nakčiai, bet įdomu buvo pabandyti dvi priemones vienu metu ir pažiūrėti bendrus rezultatus.
Kremas puikiai geriasi, ir nereikia po kelių minučių tepimo bijoti lendant į lovą, jog kremas nusivalys į patalus. Oda greitai sušvelnėja, pasidengia matiniu sluoksniu, ir nelieka jokio riebaus pėdsako. Nors dažniausiai renkuosi vieną universalų kremą 24-ioms valandoms, esu turėjusi ir daugiau naktinių kremų, bet jie gerdavosi į odą žymiai lėčiau, nei šis La Mav prekinio ženklo kremas.
Pagrindinis šio naktinio kremo veikiamasis komponentas – Omega 3 riebiosios rūgštys – skatina odos elastingumą, ir tai yra visiška teisybė, – ryte veidas vis dar maloniai švelnus, ir jaučiasi, kad per naktį juo buvo rūpintasi. Kremo sudėtyje yra ir rudadumblių ekstrakto, kuris pasirūpina negyvų odos ląstelių šalinimu.
Šis naktinis kremas subtiliai kvepia, yra pakankamai tirštos konsistencijos, ir tepti jį gana malonu, – labiausiai nemėgstu skystos konsistencijos veido kremų, o šis buvo toks, kokio man ir norisi.
Man veido tepimas kremu prieš naktį – vienas maloniausių vakaro ritualų. Geras ir švelniai kvepiantis kremas visada paruošia ramiam poilsiui, todėl buvo labai malonu atrasti naują man tinkantį produktą. Mano jautriai odai šis kremas labai patiko, – gal bandėte ir Jūs?

Kremą rasite BioEco parduotuvėlėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>