2 months @ Instagram

Komentuok

2 months @ Instagram

Mano Instagram’as ( ar jau sekate?) veikia kiekvieną dieną, – ne, vis dar neatsibodo, priešingai, – norisi viską fotografuoti ir postinti, nors labiausiai įdomu, tikriausiai, man vienai. Pastarieji 2 mėnesiai praėjo labai greitai, nes mūsų namuose atsirado vaikųųųųųųų (paskutinis paveiksliukas)! T.y. – kačiukų, ir aš dabar lyg ir antra mama, tad dienos lekia kaip vėjas.
O kas dar? Žiūrim iš kairės į dešinę.
Aš esu didelė Bon Jovi gerbėja, ir neseniai jo klipe Runaway likau sužavėta lilac spalvos odinėmis kelnėmis. Noriu tokių ant savęs!
Cropped palaidinių sezoną pradėjau, kai dar buvo sniego už lango, bet savuose prikūrentuose namuose buvo viskas gerai.
Tikriausiai patys savo fashion širdyje pajutote, jog artėja lininė banga. Aš pajutau ir pradėjau pirkti visokius lininius sijonus. Taigi ateina 90′s siluetų lininė era, būkite šiai vasarai pasiruošę. O paveikslėlyje įkvėpimas iš Ralph Lauren kažkurios 90′s kolekcijos.

Ar jau pažiūrėjote serialo GIRLS naujausiąjį sezoną? Aš neseniai pabaigiau, ir buvo labai liūdna, kad patys geriausi serialai trunka taip trumpai, o po vėl tenka laukti visus metus.
Mano pats geriausias pastarųjų mėnesių atradimas – restoranas Time. Viskas ten yra puiku, o maistas pasakiškas. Interjeras dar puikesnis. Ir dar visai netoli mano namų – kas gali būti geriau. Mano kulinarinėse kelionėse šis restoranas užėmė pirmąją vietą Vilniuje. Labai rekomenduoju.
90′s grunge pavasarinis derinys su statement‘u Pepsi.
Su drauge Beta darėme midijų vakarėlį, ir susimąsčiau, kodėl toks vakarėlis nevyksta kiekvieną dieną.
Pastaruoju metu man labai patinka tokie šviestuvai – chandelier. Šį pamačiau The Portobello pub‘e. Noriu.
Pradėjau batelių sezoną, birkenstock‘ų taip pat.
Atidarėme ir grilio sezoną gamtoje.
Mano patys patogiausi birkenstock‘ai.
Ir kačiukaiiiiii! Vienas juodas, kitas – pilkas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>