Sausis @ Instagram

Komentuok

oogna @ instagram

Šis sausis mano gyvenime buvo lemtingas, nes ėjo ilgai ir turiningai, apie ką aš visuomet svajoju. Visi mano kasdieniniai džiaugsmai tupi Instagram‘e, tad trumpai pažiūrėkime iš kairės į dešinę, ką nuveikė Oogna šį Sausį.

Išlydėjome draugę Korneliją į Prancūziją laimės ieškoti, ir paskutines dienas kartu piešėme ant Rene stalų, kur pamačiau šį siurrealistinį paveikslą su suknele ir krūtimis. Kažkodėl labai patiko šis semi-vulgarus pastelinis vaizdas.

Ant mano piršto atsirado sužadėtuvių žiedas – 4 metai draugystės ženklina didelius džiaugsmus, o dabar viską nubrauksim ir pradėsim iš naujo – kelsim dideles vestuves su smuikais ir lemputėmis ant medžių!
PSK Šop klientė Ieva man atnešė pavartyti švediškąjį žurnalą Style By, kurį jau seniai norėjau pačiupinėti. Profesionalus turinys, nors ir nieko nesuprantu, bet matyti, kad maksimaliai išnaudojamas laikas, kūrybingumas ir apskritai puikiai plėtojamas žurnalo identitetas.
Mano šeštadieniniai pasifotografavimai prieš veidrodį, kadangi PSK Šop stengiuosi visada atrodyti gražiai!
Žalias paveikslėlis – mano nuoširdi rekomendacija britų serialui Downtown Abbey, kuris veiksmu yra kiek lėtokas, bet kostiumai viską atperka – art deco suknelės jums kiekvienoje serijoje bus kaip ant delno.
Draugai šiemet, kaip susitarę, prinešė man vazonų, augalėlių, prieskonių, todėl reikėjo padaryti tvarką ir iškrapštyti juos iš tų nedraugiškų plastmasinių vazonėlių, taigi Ikea radau puikius ir pigius molinius vazonus, kur augalėlius ir susodinau.
Facebook‘e jau sakiau, bet pakartosiu ir čia: nekenčiu šalto oro, nes nemoku prisitūloti, o jeigu prisitūloju, atrodau kaip burbulas. Rezultatas – paskutiniame kvadratėlyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>