Winter loves

Komentuok

Šį įrašą jau publikavau mūsų Pasikuiskim parduotuvėje, bet pamaniau, jog jis visai tiks ir čia – tiems, kurie dar neskaitė.

Winter Loves

Ir vėl sugrįžo sniegas į mūsų žemę, vėl ankstyvus rytus gaubia tokia ramybė, ir man atrodo, jog sniegas stebuklingai izoliuoja visus garsus. Koks ten sniegas, patys tikriausi pūkai, galima pagalves kimšti.
Ši žiema – nei šilta, nei šalta. Galima mautis sijoną, galima į lauką išeiti ir be kepurės. Vis dėlto, mano spintoje vyrauja patys storiausi megztiniai. Taigi norėčiau parodyti, ką šią žiemą myliu labiausiai – kokios tekstūros ir medžiagos dažniausiai ant manęs gula šį sezoną. Štai keletas mano mylimiausių žiemos drabužių:

1. Avikailio paltas su odinėmis sagomis ir odiniais apvadais. Senas senas, gal kokių 1950-ųjų. Prie jo dažniausiai derinu mamos nertą sniego baltumo šaliką ir kažkada, labai seniai, Kaziuko mugėje pirktas rankų darbo kumštines pirštines. Mano draugas Mantas sako, kad su šituo deriniu atrodau kaip pasakos veikėjas. Trūksta tik didelės šokolado plytos rankoje.

2. Medžiotojais, varovais ir jų šunimis margintas vintažinis sijonas. Labai ypatingas radinys. Tokį daiktą reikia saugoti kitoms kartoms. Atidarykite nuotrauką naujame lange ir pamatysite raštą detaliau.

3. Žinoma, blizgi barchatinė, arba, kaip aš vadinu, pliušinė palaidinė. Šį sezoną esu apsėsta šios tekstūros, ir tai tikriausiai jau pastebėjote mano surinktoje Blizgančios Bohemos kolekcijoje. Ją tikriausiai jau matėte įraše apie blusturgį.

4. Vintažinis raštuotas megztinis. Nėra ir ką pridurti – gražus daiktas, juo apsirengusi jačiuosi labai gera ir maža.

5. Ilgas pynių raštu megztas megztinis-suknelė. Šį megztinį nešiojau, kai lauke buvo didžiausias minusas. Tokį megztinį savo spintoje turėti rekomenduoju kiekvienam.

6. Žinoma, languoti marškiniai! Rinkdama kolekciją Mes Languotos! vienus marškinius pasilikau ir sau. Šilti, flaneliniai – tikras komforto drabužis.

7. Languotos kelnės aukštu liemeniu. Labai praverčia tada, kai nusibosta džinsai. O džinsai kartais taip nusibosta, kad net nebegaliu.

8. Dar vienas vintažinis raštuotas megztinis – labai storas, iš manęs padaro mešką, bet raštas gražus, ir man to užtenka.

Taigi tokie mano šios žiemos mylimiausieji.
O ką šį sezoną pamėgoje Jūs? Arba ką dar svajojate nusipirkti?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>