Mados blogerių blusturgis – mano daikčiukų anonsas

Komentuok

Kaip žinia, rugsėjo 16-oji – didelė diena mados blogeriams. Taigi net 15 mūsų dalyvaus blusturgyje, bendraus su savo skaitytojais ir pardavinės savo kietus daikčiukus! Labai labai laukiu tos dienos, tad jau spėjau atrinkti keletą savo daiktų, kurie keliaus tiesiai ant prekystalio ir pakabų Mokytojų Namų Kiemelio scenoje!

Matote, šiame plakate esu ir aš!

Jeigu norite sumažinti nuotraukas, kad būtų patogiau žiūrinėti, spauskite CTRL ir tada minusiuką ( – ).

Pirmiausia – drabužiai:

Ši gėlėta palaidinė labai gražiai siūbuoja ir plaikstosi, kai yra šiek tiek vėjo. Gėlėtos klostės keliasi tarytum sparnai ir paslaptingai atsidengia. Bet neparodo visko, kas yra po jomis – mat apačioje yra dar viena slepiamoji palaidinė, bet ji tegu būna paslaptis. Dydis – XS/S.

Na, o čia matote šiek tiek blizgią suknelę, kurios sijonas gali pasidaryti kliošinis, jei sugalvosite suktis ratu. Labai minkšta, lengva it pūkas ir meili suknelė – tinka tiek dienai, tiek šiltam vakarui. Brandas – Miss Selfridge. Dydis – S/M.

Antroje nuotraukoje – lengva palaidinė iš marginto tinkliuko, užsirišanti prie kaklo. Patikėkite, priglunda ir atrodo, jog esi nei nuoga, nei apsirengusi – visai kaip iš tos pasakos. Ypač paryškina liemenį. Gražiai matosi šiek tiek nuogo kūno, nes nugaroje tinkliukas persišviečia. Dydis – S.

Taip pat pardavinėsiu ir šiek tiek savo gamybos papuošalų. Visi jie buvo pagaminti kalant metalus balkone ir plušant kaip tikram vyrui.

Mano daikčiukų atrinkinėjimo procesas dar tik prasidėjo, tad kitąkart įkelsiu daugiau!

Daugiau informacijos apie mados blogerių blusturgį rasite Mados Knygoje! Labai laukiu visų savo skaitytojų ten!

Blusturgio palaktus padarė Nereta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>