Šventiniam vakarui

Komentuok

Ak, tos moterys! Iki švenčių liko mažiau nei savaitė, bet jos jau nuo rudens vidurio suka galvą, kaip reikės apsirengti, kaip pasidažyti, kaip gražiai pozuoti nuotraukose… Suknelė trumpa ar ilga? Plaukai sugarbanoti ar ištiesinti? Žinoma, tai negalioja paprastam baliui, kalbu apie tikrą šventinį vakarą su kostiumuotais vyrais, skaniu stalu ir, galbūt, muzikantais.
Visi žurnalai, kuriuos įmanoma rasti parduotuvėse, jau seniai perversti, ar ne? O va ,, Tarybinės moters” taip lengvai šiandien nerasit.
Taigi pažiūrėkime, ką ji siūlo šventiniam vakarui.

Žemiau matome suknelę ir kostiumėlį, pasiūtus, spėju, iš sintetinės medžiagos. Labai gražūs siluetai, tik, manau, sintetika nelabai tinka vakarui su šokiais. Kaip bebūtų, šie apdarai labai labai vintage – tokius drabužius nesunkiai rastume vintage parduotuvėje, o ir atrodytume ypatingai.

Na, o čia matome keletą pieštų suknelių pavyzdžių. Ypatingas dėmesys – viršutinei drabužio daliai. Gifiūrinės rankovės, raukiniai ant apykaklės, nertas trumpas švarkelis – visokio tipo dekoras tinka turinčioms nedidelę krūtinę. Kitokios figūros moterys dekorą turėtų derinti ant žemesnės kūno dalies – pradedant talija, baigiant raštuotomis pėdkelnėmis, o apykaklę palikti kuo paprastesnę ir, žinoma, vengti parauktų petukų.


Žemiau matyti megzta suknelė – labai kukli, minimalistiška ir gražiai gulanti ant kūno bei išryškinanti tik tai, ką reikia. Manau, tokią nesunkiai rastume ir šiandien.


Čia vėlgi matome keletą apykaklės idėjų. Ir, atkreipkime dėmesį, jog ,,Tarybinė moteris” siūlo tradicinį-klasikinį suknelės pasiuvimą. Aš taip pat esu už tai – laiko patikrinta, gražu, tinka bet kur ir bet kada.


Čia matome labai gražią suknelę, tik jos minusas – ilgos rankovės… kurias bet kada galima nukirpti! Vėlgi, žiūrint, koks bus balius.


Žemiau matyti vyresnio amžiaus moterims skirtos nuostabios suknelės. Viskas čia gražu – ir kailiukas ant rankovių, ir nelygumus lyginantis pasiuvimas, ir medžiaga, ir apykaklės…


Na, o vyrams, aišku, lengviausia. Tie, kurie nebijo kostiumo nepatogumo, jį ir užsidės. Tie, kurie bijo, rengsis savo šventinius marškinius. Vieta fantazijai – kaklaraištis. O šioje nuotraukoje man patiko ypatingai dideli švarkų atlapai – vyriškas maksimalizmas, kuris šiandien pasitaiko retai. Plačiapečiams jie gal atrodytų kiek juokingai, bet siauresnius pečius turintiems – kaip tik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>