Pasivaikščiojimas po Vintage krautuves

1 Komentaras

 

Dar būdama Lietuvoje, jau svajojau, kaip aš grįžus į Kembridžą eisiu į Charity ir Vintage parduotuves. Žinoma, lietuviškos vintage krautuvės taip pat nuostabios – medžiagų, senų lobių gali prisipirkti kuo pigiausiai, bet Anglijoje tokio tipo krautuvėlės daug mielesnės –  drabužiai visada tvarkingai sukabinti, kartais net surūšiuoti pagal spalvas, jaukumo suteikia dėvėtų knygų lentynos, taip pat daugumoje jų netgi įrengtas specialus intejero dizainas.

Užėjusi į vieną parduotuvę, pasivadinusią ,,JEmporium Vintage“, maloniai nustebau, pamačiusi beveik visuose parduotuvės kampuose išdėliotas barbes, aprengtas Vintage lėlių drabužiais. Vienos lėlės sėdėjo lagamine, kitos – ant fotelio, trečios kabėjo palubėje paukščių narveliuose.

Atradau ir gražių drabužių. Ten jų tiek daug, ir visi tokie įspūdingi, kad nusprendžiau paveiksluoti tik tuos, kurie jau užvilkti ant manekenų, kad gražiau žiūrėtųsi. Susižavėjau rudais kailinukais ir pagalvojau, jog jei žiemą gyvenčiau Lietuvoje, tikrai tokius nusipirkčiau ir vaikščiočiau po Vilniaus senamiestį kaip J. Kunčino Tūla – visada su taip pačiais rudais kailinukais.

Ką nusipirkau? Kelias knygas apie meną. Po svarą.

Taigi nupaveikslavau keletą gražių vaizdų, kurie, manau, visai gražūs pažiūrėti, o gal ir gražių minčių sukels. Nebūtinai apie stilių, gal tiesiog apie tai, kad jau pats laikas nueiti vintažo.

 

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>