Ruduo gražus kaip vasara

Komentuok

Nors lauke vis dar tvanku kaip pirty, tikriausiai ne vienas vis pagalvojame, kad karštoji mūsų vasara eina į pabaigą. Dar vienas ruduo, naujas ruduo.

Nežinau, kaip Jums, bet mane ruduo visada įpareigoja – atneša naują atsakomybę, per prievartą verčia susikaupti ir kibti į darbus. Mano apranga po truputį blykšta – minimalistiškėja visame kame, ir vis dažniau norisi pasileisti plaukus.

Vieniems šis ruduo atneš dar vieną, o gal jau paskutinę rugsėjo 1-ąją, kitiems – pirmąją dieną universitete, tretiems tai bus naujų darbų pradžia, naujas, bet jau regėtas sezonas.

Iškyla klausimas – kaip reikės apsirengti, kol dieną dar džiugins saulė, bet rytai jau bus šalti?

Būdama kaime varčiau senus ,,Tarybinės moters“ žurnalus ir kai ką radau. Nors tai ir senos nuotraukos, nereikėtų jų užmiršti – jose rasite kuklių rafinuotumo atspindžių, kurie, manau, šiame sezone labai pritiktų.

Minimalistinės (ir ne visai) suknelės, sarafanai, žemi bateliai kvadratiniu kulnu ar platformomis, tirštos pėdkelnės, nedidelė rankinė.

Argi ne gražu?

Kai ką atradau ir maiše palėpėje. Tai – mamos ir močiutės jaunystės palikimas. Kadangi suknelės nei sunešiotos, nei nublukusios, nusprendžiau jas pasiimti ir iš tikrųjų dėvėti – taip jos man patiko…! Kodėl gi neįsijautus į stropios gimnazistės ar studentės vaidmenį? Jų nuotraukos – pačioje apačioje.

Pažiūrėkite, paganykite akis po detales – gal kils minčių garderobui atnaujinti.

O kol kas mėgaukitės paskutinėmis vasaros dovanomis ir gėrėkitės, kaip ant Jūsų kūnų plazda suknelės.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>